ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στην πρεμιέρα της EuroLeague με πολλά ειδικά στοιχήματα από τον ΟΠΑΠ

2017-10-10T13:31:40+00:00 2017-10-10T13:31:40+00:00.

John Rammas

10/Oct/17 13:31

Πρεμιέρα στη EuroLeague με δυνατά παιχνίδια και πολλές επιλογές για τους παίκτες του ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ του ΟΠΑΠ. Το ενδιαφέρον επικεντρώνεται στους αγώνες των δύο ελληνικών ομάδων, του Ολυμπιακού και του Παναθηναϊκού Superfoods.

Ο Ολυμπιακός θα δώσει το πρώτο του παιχνίδι με τη Μπασκόνια, την Πέμπτη 12 Οκτωβρίου, στις 21:00, στο Ηράκλειο Κρήτης, εκτίοντας την ποινή της μίας αγωνιστικής. Ο Παναθηναϊκός Superfoods ξεκινάει τις υποχρεώσεις του από τη Βαρκελώνη, όπου την Παρασκευή 13 Οκτωβρίου, στις 22:00, θα αντιμετωπίσει τη Μπαρτσελόνα.

Για τους αγώνες ΟλυμπιακόςΜπασκόνια και ΜπαρτσελόναΠαναθηναϊκός Superfoods το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ του ΟΠΑΠ προσφέρει πολλά ειδικά στοιχήματα.

Οι παίκτες του ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ μπορούν να ποντάρουν, μεταξύ άλλων, στον νικητή του αγώνα, το τελικό αποτέλεσμα χωρίς παράταση, τον νικητή της πρώτης, της δεύτερης και της τρίτης περιόδου, τον νικητή του πρώτου ημιχρόνου, το ημίχρονο-τελικό, τη διαφορά και το σύνολο των πόντων, τον πρώτο σκόρερ του αγώνα, το συνδυασμό νικητή αγώνα και πρώτου σκόρερ, τα under/over πόντων των παικτών, τα τρίποντα της γηπεδούχου και της φιλοξενούμενης ομάδας.