Eurohoops Academy Εξέλιξις Α.Σ.

Eurohoops Academy Εξέλιξις Α.Σ.: Το Πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (15/02-16/02/2020)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων για τα τμήματα της Eurohoops Academy Εξέλιξις Α.Σ. το προσεχές Σαββατοκύριακο (15/02-16/02).

Η Eurohoops Academy Εξέλιξις Α.Σ. είναι έτοιμη για ακόμα ένα Σαββατοκύριακο με πολύ μπάσκετ και συναρπαστικούς εντός και εκτός έδρας αγώνες!

Σημειώνεται πως η ώρα προσέλευσης των αθλητών για τις προπονήσεις είναι 15 λεπτά πριν την αναγραφόμενη ώρα, ενώ για τους αγώνες 30 λεπτά πριν.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων όλων των τμημάτων της Eurohoops Academy Εξέλιξις Α.Σ. για το προσεχές Σαββατοκύριακο (15/02-16/02):

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου

09.15 (Eurohoops Dome, ΕΣΚΑ) Προμίνι (2008) – ΓΣ Απόλλων Σμύρνης

10.30 (Eurohoops Dome, Εσωτερικό Τουρνουά 2013-2014) Lions – Wolves

10.30 (Eurohoops Dome, Εσωτερικό Τουρνουά 2013-2014) Panthers – Tigers

10.45 (Σπύρου Λούη Ανοιχτό, ΕΣΚΑ) Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλ. – Προμίνι (2008)

11.30 (Eurohoops Dome, Εσωτερικό Τουρνουά 2011-2012)  ΚΙΤΡΙΝΟΙ – ΓΚΡΙ

11.30 (Eurohoops Dome, Εσωτερικό Τουρνουά 2011-2012) ΚΟΚΚΙΝΟΙ – ΜΑΥΡΟΙ

11.30 (Eurohoops Dome, Εσωτερικό Τουρνουά 2011-2012) ΠΡΑΣΙΝΟΙ – ΜΠΛΕ

12.15 (Γλυκών Νερών, Φιλικό) Γλυκά Νερά – Παμπαιδικό (2005)

13.30 (Γλυκών Νερών, Φιλικό) Γλυκά Νερά – Παμπαιδικό (2005)

13.45 (Eurohoops Dome, Φιλικό) Παμπαιδικό (2006) – ΑΟΚ Χαλανδρίου

13.45 (Eurohoops Dome, ΕΣΚΑ) Παμπαιδικό (2006) – ΓΣ Απόλλων Σμύρνης

14.30 (Γυμναστήριο Κοκκινιάς, Φιλικό) Νίκη Αμαρουσίου – Παμπαιδικό (2006)

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου

09.00 (Πολιτεία, Φιλικό) Πολιτεία – Junior (2009)

09.15 (Eurohoops Dome, Φιλικό) Junior (2009) – ΑΣΟΧ Φοίβος

09.15 (Eurohoops Dome, Φιλικό) Junior (2009) – Τυφώνας Ηρακλείου

10.30 (Eurohoops Dome, Φιλικό) Junior (2010) – ΑΣΟΧ Φοίβος

12.45 (Απόλλωνος, ΕΣΚΑ) ΓΣ Απόλλων Σμύρνης – Παμπαιδικό (2006)

14.45 (Κολλεγίου Ντερί, ΕΣΚΑ) ΑΣ Κολλεγίου Ντερή – Μίνι (2007)

17.30 (Eurohoops Dome, ΕΣΚΑ) Μίνι (2007) – ΑΣ Ροδόπολης

 

eurohoops.net

Visit also: