Το μπασκετικό τηλεοπτικό πρόγραμμα

01 Feb 2017 October 22, 2018
Eurohoops.net

Δευτέρα 22 Οκτωβρίου

17.00: Ολυμπιακός – Ήφαιστος Λήμνου, Cosmote Sport 4 (Basket League)

19.30: ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Κάλεβ Ταλιν, Cosmote Sport 6 (VTB)

Τρίτη 23 Οκτωβρίου

05.30: Λος Άντζελες Λέικερς – Σαν Αντόνιο Σπερς, Cosmote Sport 4 (NBA)

19.45; Χάποελ Χολόν – ΠΑΟΚ, ΕΡΤ3/Novasports 1 (Basketball Champions League)

21.30: Λε Μαν – Λούντβιγκσμπουργκ, Novasports 2 (Basketball Champions League)

Τετάρτη 24 Οκτωβρίου

04.00: Ντένβερ Νάγκετς – Σακραμέντο Κινγκς, Cosmote Sport 4 (NBA)

19.00: Μπεσίκτας – Στρασμπούρ, Novasports 3 (Basketball Champions League)

19.00: Λιετκαμπέλις – Νίμπουρκ, Novasports 4 (Basketball Champions League)

19.30: ΑΕΚ – Μπάμπεργκ, Novasports 2 (Basketball Champions League)

20.30: Τσεντεβίτα – Λοκομοτίβ Κουμπάν, Novasports 1 (EuroCup)

21.00: Μπαϊρόιτ – Προμηθέας, Novasports 3 (Basketball Champions League)

21.30: Ντιζόν – Φουενλαμπράδα, Novasports 2 (Basketball Champions League)

Πέμπτη 25 Οκτωβρίου

04.30: Μιλγουόκι Μπακς – Φιλαδέλφεια 76ερς, Cosmote Sport 4 (NBA)

20.30: Αναντολού Εφές – Φενέρμπαχτσε, Novasports 4 (Ευρωλίγκα)

21.00: Μπάγερν Μονάχου – Μπασκόνια, Novasports 5 (Ευρωλίγκα)

21.45: Μιλάνο – Χίμκι, Novasports 3 (Ευρωλίγκα)

22.00: Ολυμπιακός – Μακάμπι Τελ Αβίβ, Novasports 1 (Ευρωλίγκα)

22.00: Ρεάλ Μαδρίτης – Μπούντουτσνοστ, Novasports 2 (Ευρωλίγκα)

Παρασκευή 26 Οκτωβρίου

20.15: Νταρουσάφακα – Μπαρτσελόνα, Novasports 3 (Ευρωλίγκα)

21.00: Παναθηναϊκός – Ζαλγκίρις Κάουνας, Novasports 2 (Ευρωλίγκα)

22.30: Γκραν Κανάρια – ΤΣΣΚΑ Μόσχας, Novasports 3 (Ευρωλίγκα)

Σάββατο 27 Οκτωβρίου

15.15: Γκαζιάντεπ – Φενέρμπαχτσε, Cosmote Sport 5 (Super Ligi)

15.45: Ήφαιστος Λήμνου – Κολοσσός, ΕΡΤ2 (Basket League)*

15.45: Χολαργός – ΠΑΟΚ, ΕΡΤ2 (Basket League)*

15.45: Λαύριο – Πανιώνιος, ΕΡΤ2 (Basket League)*

15.45: Κύμη – Περιστέρι, ΕΡΤ2 (Basket League)*

18.00: Προμηθέας – ΑΕΚ, ΕΡΤ2 (Basket League)

*Παράλληλη μετάδοση

Κυριακή 28 Οκτωβρίου

03.30: Σαν Αντόνιο Σπερς – Λος Άντζελες Λέικερς, Cosmote Sport 4 (NBA)

13.30: Μπαρτσελόνα – Μπανταλόνα, Cosmote Sport 4 (ACB)

14.00: Χίμκι – Ούνιξ Καζάν, Cosmote Sport 7 (VTB)

17.00: Άρης – Ολυμπιακός, ΕΡΤ2 (Basket League)

Δευτέρα 29 Οκτωβρίου

17.30: Παναθηναϊκός – Ρέθυμνο, Cosmote Sport 4 (Basket League)