Ο Σπανούλης τα έψαλλε στον Ραντάνοφ: “Ξύπνα!” (video)

2023-02-18T15:42:44+00:00 2023-02-18T15:58:12+00:00.

18/Feb/23 15:42

Ο Βασίλης Σπανούλης εκνευρίστηκε με τον Αλέξα Ραντάνοφ στο δεύτερο δεκάλεπτο του ημιτελικού του Final 8 του Κυπέλλου Ελλάδας ανάμεσα σε Περιστέρι και ΑΕΚ.

Τα πράγματα για το Περιστέρι δεν πήγαν καλά στο πρώτο ημίχρονο του ημιτελικού του Final 8 του Κυπέλλου Ελλάδας στα “Δύο Αοράκια” κόντρα στην ΑΕΚ, αφού βρέθηκε πίσω στο σκορ με 39-34 (στο 20′) μετά από ένα κακό δεύτερο δεκάλεπτο.

Μάλιστα στο 12ο λεπτό περίπου της αναμέτρησης ο Ραντάνοφ του Περιστερίου έκανε λάθος στην επίθεση και υπέπεσε σε βήματα, με αποτέλεσμα η κατοχή να περάσει στα χέρια της ΑΕΚ.

Το λάθος του Σέρβου φόργουορντ έφερε το ξέσπασμα του Βασίλη Σπανούλη, ο οποίος τα έψαλλε για τα καλά στον παίκτη του και χαρακτηριστικά του φώναξε “Ξύπνα”!