Άρης: Στιγμές από τη νίκη επί της Κύμης

2016-10-06T16:46:36+00:00 2016-10-06T16:46:36+00:00.

06/Oct/16 16:46

Η ΚΑΕ Άρης δημοσιοποίησε πριν από λίγο ένα βίντεο γεμάτο στιγμές από την νίκη στην προημιτελική φάση του Κυπέλλου Ελλάδας απέναντι στην ομάδα της Κύμης με σκορ 98-62.

Tου Αλέξανδρου Πρίφτη/ info@eurohoops.net

Τα πλάνα που κατέγραψε η παρακάμερα δείχνει την ατμόσφαιρα που επικράτησε στο “Nick Galis Hall”, όπου ο κόσμος της ομάδας της Θεσσαλονίκης απόλαυσε την αγαπημένη του ομάδα να παρουσιάζει μία εξαιρετική εικόνα στο πρώτο μισό του αγώνα.

Οι γηπεδούχοι πέτυχαν 63 πόντους στο πρώτο 20λεπτο, ενώ στα πλάνα από την παρακάμερα φαίνεται και ο τραυματισμός του Θοδωρή Ζάρα στο 25ο λεπτό της αναμέτρησης.