Ρεάλ: Το… ΤΡΟΜΕΡΟ κάρφωμα του Ράντολφ μπροστά στον Βέσελι! (video)

2018-12-28T19:26:05+00:00 2018-12-28T19:26:05+00:00.

28/Dec/18 19:26

Την καλύτερη φάση του αγώνα, ανάμεσα σε Φενερμπαχτσέ και Ρεάλ Μαδρίτης πραγματοποίησε ο Αντονι Ράντολφ, χάρη σε ένα απίστευτο κάρφωμα.

Μπορεί ο αγώνας να είναι ντέρμπι και η “μάχη” στο παρκέ πολύ σκληρή, ανάμεσα στους παίκτες του Ζέλικο Ομπράντοβιτς και του Πάμπλο Λάσο, αλλά το θέαμα δεν λείπει.

2′ λεπτά πριν το φινάλε του πρώτου ημιχρόνου, η Φενέρ διατηρούσε το προβάδισμα με 17-10, όμως στην επίθεση της “Βασίλισσας” ο Αγιόν παίρνοντας την μπάλα στο ποστ, πάσαρε στον Ράντολφ ο οποίος πήρε την εσωτερική και με τρομερό άλμα, κάρφωμα με απίστευτη δύναμη στο καλάθι των Τούρκων και μάλιστα μπροστά στον Γιαν Βέσελι, ο οποίος στην αρχή προσπάθησε να τον κόψει, αλλά στην συνέχεια δεν ακολούθησε ψηλά τον Αμερικανό, που έκανε μία σπουδαία φάση.