Ιωνικός – ΑΕΚ: Το λάθος του Λάνγκφορντ έφερε το εντυπωσιακό κάρφωμα του Χάλογουελ! (videos)

2020-10-24T17:17:48+00:00 2020-10-24T17:17:48+00:00.

24/Oct/20 17:17

Ο Ιωνικός παρουσιάζει εξαιρετικό πρόσωπο στο πρώτο ημίχρονο της πρεμιέρας του πρωταθλήματος κόντρα στην ΑΕΚ και ο Τζέρεμι Χάλογουελ έκανε το highlight του ματς.

Μπορεί ο Ιωνικός να πήρε τελευταία στιγμή άδεια συμμετοχής στο πρωτάθλημα της Basket League όμως στην πρεμιέρα απέναντι στην ΑΕΚ φάνηκε εξαιρετικά ανταγωνιστικός.

Οι παίκτες του Στέργιου Κουφού έκαναν πολύ καλή δουλειά στο πρώτο μέρος στην άμυνα και προηγήθηκαν ακόμα και με +11, ενώ “εξαφάνισαν” για 20 λεπτά τον σπουδαίο Κιθ Λάνγκφορντ ο οποίος είχε 0 πόντους και 2 λάθη και μάλιστα ένα από αυτά είχε ως αποτέλεσμα το εντυπωσιακό κάρφωμα του Τζέρεμι Χάλογουελ στον αιφνιδιασμό που έκανε το σκορ 34-26!