ΦΟΒΕΡΟ ξύλο μεταξύ Πολ-Ρόντο και γενικός χαμός με αποβολές! (video)

2018-10-21T08:04:01+00:00 2018-10-21T12:56:03+00:00.

21/Oct/18 08:04

Λίγα λεπτά πριν το τέλος του αγώνα Λέικερς-Ρόκετς, τα πράγματα ξέφυγαν. Δείτε την σκηνή με τον Κρις Πολ και Ραζόν Ρόντο να παίζουν… μπουνιές!

Το ντέρμπι της βραδιάς κρίθηκε στην τελευταία περίοδο, εκεί όπου οι δύο ομάδες σταμάτησαν για λίγο το μπάσκετ, προκειμένου να… πλακωθούν!

Με 4:13′ για τη λήξη, ο Τζέιμς Χάρντεν έκανε το ντράιβ και ο Μπράντον Ίγκραμ του έκανε το φάουλ. Ο παίκτης των Λέικερς όμως νευρίασε και έσπρωξε τον περσινό MVP, χωρίς όμως να δοθεί συνέχεια. Προς το παρόν.

Η ένταση αυτή έφερε… πιο κοντά κάποιους παίκτες και οι Κρις Πολ και Ραζόν Ρόντο δεν έχασαν την ευκαιρία να κάνουν ροντέο το ματς, ανταλλάσοντας γροθιές!

Φυσικά, οι δύο άνδρες, μαζί με τον Ίγκραμ αποβλήθηκαν και ο αγώνας συνεχίστηκε κανονικά, με τις ”Ρουκέτες” να παίρνουν τη νίκη με 124-115.