Alperen Şengün
02/May/26 08:49
Houston Rockets, Lakers serisini 4-2 kaybederek ilk turda elendi.
02/May/26 08:19
Alperen Şengün, sezon sonrası liderlik ve gelişim mesajı verdi.
02/May/26 08:15
Houston Rockets, Lakers'a elenerek sezonu kapattı.
02/May/26 06:55
Los Angeles Lakers, Houston Rockets'ı 98-78 mağlup ederek seriyi 4-2 kazandı.
01/May/26 19:09
Milli yıldızımız Alperen Şengün, Lakers serisinin 6. maçı öncesinde konuştu.
30/Nis/26 11:31
Lakers'ın tecrübeli ismi Marcus Smart, Alperen Şengün'ü övdü.
30/Nis/26 08:13
Alperen Şengün, Lakers serisinde 3-0’dan 3-2’ye getirdikleri süreç sonrası takımın özgüvenine dikkat çekti.
30/Nis/26 07:41
Alperen Şengün, Lakers serisinin beşinci maçından sonra açıklamalarda bulundu.
30/Nis/26 07:14
LeBron James'in maç içerisinde Alperen Şengün hakkındaki sözleri dikkat çekti.
30/Nis/26 07:11
Houston Rockets, deplasmanda Los Angeles Lakers’ı 99-93 mağlup ederek seride durumu 3-2 yaptı.