Μπαρτζώκας: Αποσβολωμένος μετά από λάθος του Χάρισον! (videos)

2020-12-18T21:00:14+00:00 2020-12-18T21:25:29+00:00.

18/Dec/20 21:00

Ένα λάθος του Άαρον Χάρισον στο φινάλε του ημιχρόνου έκανε την Γιώργο Μπαρτζώκα να μείνει με το στόμα ανοιχτό!

Ο Ολυμπιακός βρίσκεται πίσω στο σκορ στο ημίχρονο του ματς με την Ρεάλ (30-31), με τους γηπεδούχους να κάνουν ένα 8-0 (27-19), πριν απαντήσει με 0-9 η ισπανική ομάδα.

Η τελευταία θα μπορούσε να είχε προηγηθεί και περισσότερο πριν την ανάπαυλα, αν ο Ρούντι Φερνάντεθ είχε ευστοχήσει σε τρίποντο στο τέλος.

Η Ρεάλ έκλεψε τη μπάλα, μετά από λάθος του Άαρον Χάρισον στην επαναφορά (-10” και μετά από time out), φάση που έκανε τον Γιώργο Μπαρτζώκα να μείνει με το στόμα ανοιχτό. Κυριολεκτικά!

Ο προπονητής του Ολυμπιακού μάλιστα άργησε να σηκωθεί από την θέση του για να πάει στα αποδυτήρια, μη μπορώντας να πιστέψει τί είδε από τον παίκτη του!