Λέοναρντ-Κόνλεϊ: Η τρομερή εμφάνιση δύο παικταράδων! (video)

2017-04-23T07:40:23+00:00 2017-04-23T07:40:23+00:00.

23/Apr/17 07:40

Καουάι Λέοναρντ και Μάικλ Κόνλεϊ έδωσαν μια μοναδική παράσταση στον τέταρτο αγώνα των Γκρίζλις με τους Σπερς

Ο δεύτερος ήταν αυτός που χαμογέλασε στο τέλος καθώς το Μέμφις ισοφάρισε σε 2-2, ωστόσο κι οι δύο έδειξαν γιατί είναι από τους κορυφαίους στο ΝΒΑ!

Μάλιστα, ο Κόνλεϊ ήταν αυτός που έστειλε το ματς στην παράταση, ενώ συνολικά είχε 35 πόντους με 13/23 σουτ, 9 ριμπάουντ και 8 ασίστ.

Ο Λέοναρντ πέτυχε και τους 16 πόντους των Σπερς στο τελευταίο πεντάλεπτο της τέταρτης περιόδου, βοηθώντας τους να επιστρέψουν από το -10 κι έκανε ρεκόρ καριέρας με 43 πόντους (14/30, 8/8 βολές). Επίσης είχε 8 ριμπάουντ, 6 κλεψίματα και 3 ασίστ.

Δείτε κι ένα συγκεντρωτικό βίντεο με τα καλύτερα τους σε τέταρτη περίοδο και παράταση!