NBA G-League’de 2021-22 Draftı Yapıldı

2021-10-24T08:36:54+00:00 2021-10-24T08:36:54+00:00.

Arma Kaynar

24/Eki/21 08:36

Eurohoops.net

2021-22 NBA G-League Draftı gerçekleştirildi…

By Eurohoops Team / info@eurohoops.net

NBA G-League’de yeni sezonun başlamasından önce Cumartesi günü 2021-22 sezonunun Draftı yapıldı.

Toplam 99 oyuncunun katıldığı Draft’ta Brandon Knight ve Lance Stephenson gibi NBA’den tanıdığımız isimler de yer aldı.

Bu sezon itibariyle G-League’de Covid-19 öncesindeki normale dönülecek. 2019-20 sezonu Covid-19 salgını başladıktan sonra iptal edilmişti. 2020-21 sezonu ise Orlando Fanusunda sadece 18 takımın katıldığı kısa bir sezon halinde oynanmıştı.

2021-22 sezonunda G-League bünyesinde yer alan 28 takımın hepsi parkeye çıkacak. Yeni sezonun ilk maçı 5 Kasım tarihinde oynanacak.

2021-22 G-League Draft’ında takımların yaptığı seçimler ise şu şekilde:

Birinci Tur

1. Delaware: Shamorie Ponds

2. College Park: Tyler Hagedorn

3. Fort Wayne: Gabe York

4. Westchester: Justin Turner

5. Agua Caliente: Nate Darling

6. Sioux Falls: Brandon Knight

7. Texas : Eddie Stansberry

8. Motor City: Jaylen Johnson

9. Iowa : Michael Gbinije

10. Salt Lake City: Zaire Wade

11. Texas : Loudon Love

12. Santa Cruz : Alan Griffin

13. Grand Rapids : Lance Stephenson

14. Greensboro : LiAngelo Ball

15. Lakeland : TJ Haws

16. Cleveland: BJ Taylor

17. Windy City : Scottie Lindsey

18. Maine: Isaiah Ross

19. Iowa : Ruot Monyyong

20. Lakeland: Marlon Stewart

21. Stockton: Joe Young

22. Iowa: Samir Doughty

23. Greensboro: Chudier Bile

24. Capital City: Rodney Pryor

25. Windy City: Tim Bond

26. Greensboro: Tyree White

27. Cleveland: Montell McRae

28. RGV: Cullen Russo

İkinci Tur

1. Memphis : Karim Mane

2. College Park: Kalob Ledoux

3. Memphis : Gerard Tarin

4. Delaware: Barra Njie

5. Raptors 905: Tahj Eaddy

6. Grand Rapids: Trevon Duval

7. Lakeland: Gary Chivichyan

8. Motor City: Ryan Daly

9. Wisconsin: Keaton Wallace

10. Salt Lake City: Pedro Bradshaw

11. Austin: Alexis Wangmene

12. Fort Wayne: Ian DuBose

13. Sioux Falls: Mike Smith

14. Lakeland: Jaire Grayer

15. Raptors905: Blake Francis

16. Cleveland: Jack Pagenkopf

17. Lakeland: Devonte Patterson

18. Fort Wayne: Jordan Allen

19. Birmingham: Devearl Ramsey

20. Long Island: Chris Walker

21. RGV: Eric Demers

22. Birmingham: Derrick Griffin

23. Santa Cruz: Ja’Quan Lyle

24. Capital City: Jachai Taylor

25. Westchester: Lydell Elmore

26. Greensboro: Ikenna Ndugba

27. Oklahoma City: Tevin King

28. Agua Caliente: Kammeon Holsey

Üçüncü Tur

1. South Bay: Elijah Cain

2. College Park: Landon Taliaferro

3. Fort Wayne: Will Vorhees

4. Westchester: Asante Gist

5. Stockton: Princepal Singh

6. Grand Rapids: Trevor John

7. Raptors905: Tristan Jarrett

8. Motor City: Devon Baulkman

9. Wisconsin: Jaylen Bland

10. Salt Lake City: JC Show

11. Austin: Seçim yapmadı

12. Memphis: Seçim yapmadı

13. Sioux Falls: Joel Ntambwe

14. Delaware: Seçim yapmadı

15. Texas: Lamonte Bearden

16. Stockton: Seçim yapmadı

17. Delaware: Seçim yapmadı

18. Maine: Lindsey Drew

19. Iowa: Artur Labinowicz

20. Long Island: Jaylen Fisher

21. Agua Caliente: Randy Onwuasor

22. Iowa: Seth Allen

23. Santa Cruz: Jovan Mooring

24. Capital City: Jermaine Haley

25. Windy City: Kerwin Roach

26. Greensboro: Isaiah Blackmon

27. Oklahoma City: Marlon Taylor

28. RGV: Jimond Ivey

Basketbol gündemindeki en son gelişmeleri kaçırmamak için tıklayın!

NBA gündemindeki son gelişmeler için tıklayın!