Gilbert Arenas’tan Lakers’a İlginç Talep

2016-02-18T13:22:26+00:00 2016-02-18T13:42:45+00:00.

Bugra Uzar

18/Feb/16 13:22

Eurohoops.net

En son 2011-12 sezonunda Memphis Grizzlies’la 17 maça çıkan 34 yaşındaki Gilbert Arenas, NBA’e geri dönmek istiyor. Ancak Arenas’ın amacı dünyanın en üst düzey basketbol liginde oynayabileceğini kanıtlamakla uzaktan yakından alakası yok!

By Bugra Uzar/ info@eurohoops.net

En son 2011-12 sezonunda Memphis Grizzlies‘la 17 maça çıkan 34 yaşındaki Gilbert Arenas, NBA’e geri dönmek istiyor. Ancak Arenas’ın amacı dünyanın en üst düzey basketbol liginde oynayabileceğini kanıtlamakla uzaktan yakından alakası yok!

Arenas, Instagram hesabı üzerinden Kobe Bryant’ın bir fotoğrafını paylaşarak Los Angeles Lakers yönetiminden bir istekte bulundu. Wizards formasıyla yaptıklarıyla büyük bir hayran kitlesi oluşturan “Agent Zero” lakaplı Arenas, Kobe Bryant’ın kariyerinde oynayacağı son iç saha maçı için saha kenarı bilet almak istemiş ancak tüm biletler satıldığı için bu isteğinde başarılı olamamış. Ancak Arenas’ın bir yedek planı daha var!

Arenas, paylaştığı fotoğrafın altında yazdığı yazıyla Lakers yönetiminden 10 günlük bir kontrat istediğini söylüyor, böylece Kobe Bryant’ın son maçını saha kenarından rahat bir şekilde ve üstelik bedava izleyebilecek! Arenas ayrıca benchte Metta World Peace’in yerine oturmak istemiyor ve ayrıca koltuğunun Lakers koçu Byron Scott’tan olabildiğince uzak olmasını talep ediyor. Arenas ayrıca Nick Young ya da Roy Hibbert’la da yanyana oturmak istemiyor. Arenas’ın bu talebinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ise büyük bir merak konusu.

Lakers’ın Staples Center’da bu sezon oynayacağı ve Kobe Bryant’ın kariyerindeki son maçı için en ucuz biletler ise 681$ ‘dan başlıyor.

Just tried to get courtside seats to #Kobes Last home game #smdh #SOLDOUT…..But yall know I keeps a backup plan…..as I look at the end of the lakers bench AND realize what #hibbert #metta @swaggyp1 been doing all season #WatchingKobesLastSeason in those NICE #CourtsideSeats….Buss you gotta let me be down..give ya boy a #10day from (april 3rd-13th) ill pay for the seat…I dont want the seat #metta sits in…that shit so far in the corner,I thought that nigga was security last time he wore all blk #NOTHX…..dont sit me next to #nick or #hibbert they #downsyndrome looks like its catchable,NOT paying top dolla to catch what them two #nighas look like they got #NOTHX hahahaha Just as long as im on the left side of that bighead nigha #sacre NO offence bra I wanna see the #Mamba not a life size #bottlehead version of #Mrclean AND far away from #byronscott as possible…the way he coaches,hes liable put anyone in whos sitting next to him (jack nickelson #batman go get #russell and u guard #cousin’s #playhard) hahahaha ..can somebody let me know who I can contact for My request demands hahahahaha

@gilbertarenasrealrealitytv tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

;

×