Ράντονιτς: “Η Φενέρ έκανε ένα τέλειο ματς”

2022-11-18T21:14:25+00:00 2022-11-18T21:48:54+00:00.

18/Nov/22 21:14

EUROLEAGUE / ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (EUROKINISSI)

Ο Ντέγιαν Ράντονιτς στάθηκε στα πολλά λάθη του Παναθηναϊκού, στην ήττα από την Φενέρ με 107-77.

Ο Παναθηναϊκός γνώρισε βαριά ήττα από την Φενέρτην τρίτη στην ιστορία του– με 107-77, για την όγδοη αγωνιστική της Ευρωλίγκας.

Ο Ντέγιαν Ράντονιτς δεν είπε πολλά και αρκέστηκε στα πολλά λάθη της ομάδας στην επίθεση και την κακή της άμυνα σε όλο σχεδόν το παιχνίδι.

Αναλυτικά όσα είπε ο προπονητής του Παναθηναϊκού

”Συγχαρητήρια στην Φενέρ για τη νίκη της, έκανε ένα τέλειο ματς απόψε. Η άμυνά μας σε όλη την διάρκεια του ματς ήταν κάκιστη, κάναμε πολλά λάθη επιθετικά, ειδικά μετά τη πρώτη περίοδο. Συγχαρητήρια για τη νίκη της Φενέρ, για μία ακόμα φορά”

Ουίλμπεκιν: Με 19 πόντους σε 19΄ λεπτά απέναντι στην άμυνα του Παναθηναϊκού (video)

Παπαγιάννης: “Δεν θα κρυφτώ, έχω το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης”

Χάρμα ιδέσθαι η Ζαλγκίρις, δε βλέπεται η Αρμάνι (videos)

Καλάθης: “Όλοι οι συμπαίκτες μου ήταν εξαιρετικοί, αυτό μας κάνει ξεχωριστούς”

Ιτούδης: “Σέβομαι τον Παναθηναϊκό”